ÖZEL DİREKSİYON EĞİTİM PLANI

1 ve 2.Ders..
Trafikte  1. ve 2. vites ile  duruş-kalkışlar ile direksiyon tutuş ve dönüşler yapılmaktadır.

3 ve 4.Ders..
Kalkış ve duruş tekrarı ile direksiyon hâkimiyeti yanı sıra geriye gidiş ve kaydırmadan rampada kalkış çalışmaları yapılacaktır.

Bu derste 3. vites  kullanımı ile akıcı trafikte değerlendirme yapılır.

5 ve 6.Ders..
1 ve 2. derslerin tekrarı ile park çalışması(ön hazırlık) ayrıca bu dersten itibaren yoğun trafikte güzergâh fark etmeksizin farklı semtlerde sürüş yapılır.

7 ve 8.Ders..
Park çalışması, rampada kalkış ve şerit değiştirmeler, dönüşlerin tekrarı, ayrıca gerek görüldüğünde 4. Vites kullanılacaktır.

9 ve 10.Ders..
Kavşaklara giriş ve dönel kavşaklarda dönüş yapma, ayrıca dar alanlarda geçiş ve dönüş yapma.

 Bu derste sürücü adayının isteği üzerine sıkça kullanacağı güzergâh varsa  söz konusu güzergâh kullanılarak bu şekilde o güzergâhta da pratik yapma imkânı sağlanabilecektir.

 

11 ve 12.Ders..(İsteğe bağlı)
Genel tekrar , sürücü adayı hangi konuda zayıfsa söz konusu konunun tekrarı yapılabilir.

  Ayrıca uygun görülürse çevre yoluna çıkılarak 5.vites kullanımı yapılır.

 

                            NOT: 1 gün içerisinde öğrenciye en az 2 ders eğitim verilmektedir.

 
 
Daha erken sınava girmek isterseniz bizimle iletişime geçiniz.ehliyet,göztep sürücü kursu,sürücü,ehliyet,2017 ehliyet, stejer sürücülük, sınav sonucu, ehliyet sonucu, motosiklet, motosiklet ehliyeti, A2 sürücü belgesi, kadıköy,göztepe, sürücü kursları, Ehliyet fiyatları,Motor ehliyeti fiyatı,Direksiyon dersi,Ehliyet kursu fiyatları 2017,Ehliyet kursu fiyatları,Ehliyet kursu,Özel direksiyon dersi, B sınıfı ehliyet fiyatları,Özel direksiyon dersi fiyatları,Sürücü kursu soruları,Direksiyon dersi fiyatları,Ehliyet sınavı sonuçları,En ucuz ehliyet kursu,A2 ehliyet, Sürücü belgesi sınıfları,A1 ehliyet fiyatları 2017.