** Asla alkollü araba kullanmayın.

** Araç kullanımında hataların bedeli son derece büyüktür. Uykusuzluk, alkol, uyuşturucu, ilaçlar, cep telefonu, araç içine koyulan nesneler, radyo-teyp sizin dikkatinizin dağılmasına sebep olur. En ufak bir konsantrasyon bozukluğu çok ciddi sonuçlar doğurabilir bu yüzden sürekli yola konsantre olun.

** Asla uykulu araba kullanmayın.

** Eğer uzun bir yolculuk yapmak zorundaysanız, kendinizi fiziksel anlamda tamamen formda hissettiğiniz zaman yola çıkın.

** Arabanızı, etrafınızdakilerden etkilenmeden kullanın. Yanınızdakilerin sizi yönlendirmesine izin vermeyin.

** Dışarıdan veya diğer sürücülerden gelecek tepkilere aldırmayın. Sabırlı ve hoşgörülü davranın.

** Diğer sürücülere saygı gösterin.Eğer bir rahatsızlığınız ya da şikayetiniz varsa bunu uygun bir şekilde dile getirin.

<<

 
 
Daha erken sınava girmek isterseniz bizimle iletişime geçiniz.ehliyet,göztep sürücü kursu,sürücü,ehliyet,2017 ehliyet, stejer sürücülük, sınav sonucu, ehliyet sonucu, motosiklet, motosiklet ehliyeti, A2 sürücü belgesi, kadıköy,göztepe, sürücü kursları, Ehliyet fiyatları,Motor ehliyeti fiyatı,Direksiyon dersi,Ehliyet kursu fiyatları 2017,Ehliyet kursu fiyatları,Ehliyet kursu,Özel direksiyon dersi, B sınıfı ehliyet fiyatları,Özel direksiyon dersi fiyatları,Sürücü kursu soruları,Direksiyon dersi fiyatları,Ehliyet sınavı sonuçları,En ucuz ehliyet kursu,A2 ehliyet, Sürücü belgesi sınıfları,A1 ehliyet fiyatları 2017.